Elkészült az új Kaspersky Password Manager

Megjelent a Kaspersky Password Manager alkalmazás legújabb kiadása, mely a jelszavak mellett a bizalmas dokumentumok tárolását is biztonságosabbá teszi.
 

Manapság a felhasználók egyre nehezebb feladatnak érzik az értékes adataik kontroll alatt tartását, miközben mind több bejelentkezési, hitelesítő adatot hoznak létre. Annak érdekében, hogy ezek az információk védettek maradjanak, a Kaspersky Lab szerint szükség van egy "varázsdobozra", amely lehetővé teszi, hogy biztonságosan tárolhassuk a bizalmas adatokat, fájlokat. Erre szolgál a Kaspersky Password Manager.
 
A szoftver a Windows, a macOS, az Android és az iOS felhasználói számára is elérhető. Az eszköz védi a jelszavakat, felismeri a gyenge hitelesítő adatokat, és segítséget nyújt erős jelszavak generálásában. A felhasználók személyes adatait titkosított magánfiókokban tárolja.
 
Néhány újdonságok
 
A felhasználók mostantól kép vagy PDF formátumban tölthetnek fel vezetői engedélyeket, útleveleket, személyi igazolványokat, bankkártyákat, biztosítási okmányokat vagy más értékes dokumentumokat. Ezután pedig hozzárendelhetik a megfelelő kategóriát a feltöltött fájlhoz a gyors keresés érdekében.
 
Új funkció, hogy a Kaspersky Password Manager legutóbbi kiadása akkor is figyelmezteti a felhasználót, ha az általa választott jelszó szerepel a feltört fiókadatokat tartalmazó adatbázisokban, vagyis nem egyedi.
 
A Kaspersky Password Manager rendelkezik ingyenes és prémium verzióval. A különbség a tárolható dokumentumok száma: a free verzió 15 "bejegyzésre" ad lehetőséget. A fent említett új funkciók azonban mindkét kiadásban elérhetők.
 
  1. 4

    A Firefox legújabb kiadása számos sebezhetőséget orvosolt.

  2. 4

    A CrushFTP fejlesztői egy biztonsági rést foltoztak be.

  3. 4

    A GNU C Library kapcsán egy veszélyes biztonsági résre derült fény.

  4. 4

    A Microsoft Edge legújabb verziója számos sebezhetőséget szüntet meg.

  5. 4

    Kritikus fontosságú hibajavítás vált elérhetővé a ChromeOS-hez.

  6. 3

    A ClamAV kapcsán egy közepes veszélyeségű sebezhetőségre derült fény.

  7. 3

    Az IBM két sebezhetőségről számolt be a WebSphere Application Server kapcsán.

  8. 3

    Az Oracle 71 hibajavítást adott ki az Oracle Linux operációs rendszerhez.

  9. 4

    Több mint egy tucat biztonsági javítással bővült a Google Chrome.

  10. 4

    Letölthető a VirtualBox legújabb kiadása benne 13 biztonsági javítással.

Partnerhírek
Amikor a gyerekünk hangján követelnek tőlünk pénzt

Minden szülő legrosszabb rémálma felvenni egy ismeretlen számról érkező hívást, és azt hallani, hogy a gyermeke segítségért kiált.

Romantika helyett átverés Valentin-napon?

Az online társkeresés elterjedésével alapjaiban változott meg az emberek közötti kapcsolatteremtés.

hirdetés
Közösség