Vasárnapig víruskeresők akcióban!
Már csak vasárnapig van lehetőség a Kaspersky fekete hét alkalmából meghirdetett kedvezményeinek igénybevételére. Érdemes most megfontolni a víruskereső vásárlást. (X)
November 27. és december 6. között a Biztonságcenter webáruházban 15 százalékkal olcsóbban vásárolhat Kaspersky licenceket. Az akció elsősorban az egyéni felhasználók számára kialakított alkalmazásokra (Anvtivirus, Internet Security, Total Security) vonatkozik. A kedvezmény új licencekre, valamint meglévő licencek meghosszabbítására egyaránt érvényes.
A kedvezmény igénybevételéhez kuponkódot lehet felhasználni, amely a következő:
BLACKKASP20
Használja ki az akciót, és rendeljen kedvezménnyel Kaspersky licenceket 2020. december 6-ig!
-
A Wireshark fejlesztői 28 biztonsági hibát szüntettek meg az alkalmazásban.
-
A Synology Assistant egy biztonsági rés miatt kapott frissítést.
-
A Zulip Server fejlesztői öt biztonsági rést foltoztak be.
-
A Dell 13 biztonsági hibát javított az iDRAC10 kapcsán.
-
A Palo Alto a PAN-OS-hez egy biztonsági frissítést tett letölthetővé.
-
A Docker Desktop egy biztonsági hibát tartalmaz.
-
A Nextcloud Serverhez egy biztonsági frissítés vált elérhetővé.
-
Biztonsági javításokat kapott a Fortinet FortiWeb.
-
15 biztonsági rést kell befoltozni az Adobe ColdFusion szoftveren.
-
Letölthetővé váltak az Adobe kereskedelmi platformjaihoz a legújabb biztonsági javítások.
Hamis AI eszközökhöz kapcsolódó segítségnyújtó oldalak, QR-kódos csalások és egyre fejlettebb zsarolóvírusok - ezekre a veszélyekre figyelmeztet az ESET.
Egyre komolyabb, ám gyakran még láthatatlan kockázatot jelent a vállalatok számára az úgynevezett „shadow AI”, vagyis az alkalmazottak mesterséges intelligencia használata cégen belül.
OLDALUNK
RSSImpresszum
Hirdetési információk
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Hozzászólási szabályzat










