Hacktivity 2024
2024.10.14.
Lurdy Konferencia Központ
Hacktivity Kft.
A HACKTIVITY konferencia világszinten elismert szakértői gyakorlati megoldásokat kínálnak arra, hogyan lehet biztonságosabbá tenni a digitális jelenlétet háttérrendszer szinten. A mélyen technikai, de közérthető formában előadott prezentációk, amelyek humort sem nélkülöznek, nemcsak az IT szakemberekhez szólnak, hanem mindenkihez, aki a digitális világban dolgozik, legyenek azok kommunikációs stratégák, marketingesek, illetve bármely gazdasági szereplő képviselői.
Esemény weboldala
-
Újabb biztonsági hiba vált kimutathatóvá a FreeRDP kapcsán.
-
A Drupal fejlesztői öt biztonsági rést foltoztak be.
-
A Mozilla 40 biztonsági rést foltozott be a Thunderbird levelezőkliensen.
-
A LibreOffice kapcsán hát biztonsági hiba merült fel.
-
Kritikus biztonsági frissítés vált elérhetővé a MySQL Serverhez.
-
Az F5 öt biztonsági hibajavítást adott ki az NGINX kapcsán.
-
A Splunk Enterprise jelentős biztonsági frissítést kapott.
-
A Palo Alto újabb biztonsági javításokat tett elérhetővé a PAN-OS-hez.
-
A Firefox új verziói 42 biztonsági hibajavítással érkeztek meg.
-
A FreeRDP kapcsán hat sérülékenységre derült fény.
Egyre komolyabb, ám gyakran még láthatatlan kockázatot jelent a vállalatok számára az úgynevezett „shadow AI”, vagyis az alkalmazottak mesterséges intelligencia használata cégen belül.
Gyermeknap közeledtével érdemes arra is gondolni, milyen digitális környezetben nőnek fel ma a gyerekek és ebben milyen szerepet játszanak az egyre népszerűbb AI chatbotok.
OLDALUNK
RSSImpresszum
Hirdetési információk
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Hozzászólási szabályzat





