Gépi tanulásra építkezik a Check Point Quantum Titan
A Check Point Quantum Titan legújabb kiadása a gépi tanulás vívmányainak felhasználásával száll szembe a kibertámadásokkal.
A Check Point Quantum Titan a Quantum kiberbiztonsági platform legújabb képviselője, mely három új software blade-et tartalmaz. Ezek gépi tanulás alkalmazásával nyújtanak IoT-biztonságot, valamint védelmet a domaines visszaélésekkel és az adathalász támadásokkal szemben.
- mondta Frank Dickson, az IDC Group biztonságért felelős elnökhelyettese."A fenyegetések egyre kifinomultabbak, gyakoribbak és költségesebbek. Az IoT eszközök és a multi felhők terjedése drámai mértékben megnövelték az összetettséget és az adatszivárgások lehetőségét. Ennek megfelelően a vállalatoknak olyan biztonsági intézkedéseket kell foganatosítaniuk, amelyek nem csupán hatékonyak, de eredményesek is. Építenek a mindennapossá vált, rejtőzködő kibertámadások elleni védelemhez szükséges biztonsági analitikára és az automatizációs lehetőségekre"
Az új Check Point Quantum Titan a fenyegetésekkel szembeni védelmi technológiák, folyamatok és házirendek konszolidációjával, valamint automatizálásával igyekszik csökkenteni a komplexitás mértékét.
Az IoT számára elérhető, hagyományos biztonsági megoldások gyakorta kiegészítő szenzorokat igényelnek, valamint sok időt a kézi telepítéshez és adminisztrációhoz. A Quantum IoT Software blade célja, hogy ezen a helyzeten változtasson, és egyszerűsítse a védelmi architektúrát. Mindezt oly módon, hogy közben megfeleljen a zero trust elveknek is.
-
Az Apache Hive fejlesztői egy biztonsági hibát javítottak.
-
A Google Chrome egy kritikus veszélyességű, nulladik napi biztonsági rést foltozott be a Chrome webböngészőn.
-
A Cisco két súlyos sérülékenységet szüntetett meg az Identity Services Engine-ben.
-
A Python öt biztonsági hibajavítással lett gazdagabb.
-
A Trend Micro Password Manager kapcsán egy újabb biztonsági rendellenességre derült fény.
-
A Brother nyomtatói és multifunkciós készülékei kapcsán 8 biztonsági hibára derült fény.
-
A Google ezúttal három biztonsági rést foltozott be a Chrome böngészőn.
-
Több mint egy tucat biztonsági javítás érkezett a Firefox webböngészőhöz.
-
A Mautic legújabb kiadása öt biztonsági hibát szüntet meg.
-
A MongoDB egy biztonsági hiba miatt kapott frissítést.
Az ESET kiberbiztonsági szakértői most összefoglalják, milyen más módszerekkel lophatják el a személyes adatainkat – és mit tehetünk azért, hogy ez ne történhessen meg.
Az ESET kutatói átfogó elemzést tettek közzé a zsarolóvírus ökoszisztémában bekövetkezett jelentős változásokról, különös figyelmet fordítva a domináns RansomHub csoportra.
OLDALUNK
RSSImpresszum
Hirdetési információk
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Hozzászólási szabályzat