Információs piacteret hozott létre a Check Point
A Check Point védelmi információk globális szintű összegyűjtésével és valós idejű megosztásával igyekszik hozzájárulni a hálózatok megóvásához.
A szervezeteknek egyre inkább szükségük van fenyegetésekkel kapcsolatos, testre szabható információbázisra, melyet gyorsan fel tudnak használni az IT-infrastruktúráikat érő támadásokkal szemben. Azonban napjainkban ezek az információk, adatok gyakran meglehetősen fragmentáltak, mivel különböző vállalatoknál, szervezeteknél állnak rendelkezésre.
A Check Point ThreatCloud IntelliStore nevű, fenyegetésekkel kapcsolatos adatokat összegyűjtő piactere lehetővé teszi a szervezetek számára a kibertámadásokkal szembeni automatikus védelmet biztosító információk elérését. A megoldás alapjául a vállalat eddig is működő, valós idejű adatbiztonsági infrastruktúrája, a ThreatCloud szolgál.
A ThreatCloud IntelliStore létrejötte az iparág több vezető vállalata, az iSIGHT, a CrowdStrike, az IID, a NetClean, a PhishLabs, a SenseCy és a ThreatGRID együttműködésének az eredménye. A szolgáltatást igénybe vevő szervezetek a különböző adatforrásokból földrajzi, iparági stb. bontásban alakíthatnak ki testre szabott „hírfolyamokat”. A Check Point biztonsági architektúrája pedig az információkat gyorsan át tudja alakítani valódi védelmi intézkedésekké.
Prémium előfizetéssel!
-
A Postgresql JDBC Driverhez egy fontos biztonsági patch vált elérhetővé.
-
A Cisco Unified Communications Manager kapcsán egy biztonsági rés látott napvilágot.
-
11 biztonsági javítás érkezett a Thunderbird alkalmazáshoz.
-
A Citrix XenServerhez egy biztonsági frissítés vált elérhetővé.
-
A Microsoft Edge két biztonsági hiba miatt kapott frissítést.
-
A WordPress kompatibilis Forminator bővítmény súlyos biztonsági hibát tartalmaz.
-
A Graylog esetében egy biztonsági hiba megszüntetésére nyílt lehetőség.
-
A Tenable Nessus három biztonsági frissítést kapott.
-
Az Apache Hive fejlesztői egy biztonsági hibát javítottak.
-
A Google Chrome egy kritikus veszélyességű, nulladik napi biztonsági rést foltozott be a Chrome webböngészőn.
Az ESET kiberbiztonsági szakértői most összefoglalják, milyen más módszerekkel lophatják el a személyes adatainkat – és mit tehetünk azért, hogy ez ne történhessen meg.
Az ESET kutatói átfogó elemzést tettek közzé a zsarolóvírus ökoszisztémában bekövetkezett jelentős változásokról, különös figyelmet fordítva a domináns RansomHub csoportra.
OLDALUNK
RSSImpresszum
Hirdetési információk
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Hozzászólási szabályzat