Információs piacteret hozott létre a Check Point

A Check Point védelmi információk globális szintű összegyűjtésével és valós idejű megosztásával igyekszik hozzájárulni a hálózatok megóvásához.
 

A szervezeteknek egyre inkább szükségük van fenyegetésekkel kapcsolatos, testre szabható információbázisra, melyet gyorsan fel tudnak használni az IT-infrastruktúráikat érő támadásokkal szemben. Azonban napjainkban ezek az információk, adatok gyakran meglehetősen fragmentáltak, mivel különböző vállalatoknál, szervezeteknél állnak rendelkezésre.
 
A Check Point ThreatCloud IntelliStore nevű, fenyegetésekkel kapcsolatos adatokat összegyűjtő piactere lehetővé teszi a szervezetek számára a kibertámadásokkal szembeni automatikus védelmet biztosító információk elérését. A megoldás alapjául a vállalat eddig is működő, valós idejű adatbiztonsági infrastruktúrája, a ThreatCloud szolgál.
 
A ThreatCloud IntelliStore létrejötte az iparág több vezető vállalata, az iSIGHT, a CrowdStrike, az IID, a NetClean, a PhishLabs, a SenseCy és a ThreatGRID együttműködésének az eredménye. A szolgáltatást igénybe vevő szervezetek a különböző adatforrásokból földrajzi, iparági stb. bontásban alakíthatnak ki testre szabott „hírfolyamokat”. A Check Point biztonsági architektúrája pedig az információkat gyorsan át tudja alakítani valódi védelmi intézkedésekké.
 

 
 
Olvassa tovább
Prémium előfizetéssel!
 
  1. 3

    A Canon egyes nyomtatódriverei kapcsán három biztonsági hibára derült fény.

  2. 4

    A Draytek két biztonsági hibáról számolt be egyes routerei kapcsán.

  3. 3

    A Zulip Server két biztonsági hibát tartalmaz.

  4. 3

    Az Apple 22 biztonsági rést foltozott be az iOS/iPadOS operációs rendszerein.

  5. 4

    Az Apple 41 javítással tette biztonságosabbá a macOS-t.

  6. 3

    A Splunk Enterprise-hoz öt biztonsági javítás érkezett.

  7. 3

    Hét patch jelent meg a GitLab alkalmazásokhoz.

  8. 3

    A Google ChromeOS-hez egy biztonsági hibajavítás vált letölthetővé.

  9. 4

    A Microsoft az Edge webböngészőhöz egy fontos biztonsági hibajavítást tett elérhetővé.

  10. 3

    Letölthetők a Moodle legújabb kiadásai, amelyek biztonsági hibákat is orvosolnak.

Partnerhírek
Pályázati Felhívás - „Az év információbiztonsági tartalom előállítója 2025”

A 2004-ben alakult Hétpecsét Információbiztonsági Egyesület céljai között szerepel az információvédelem kultúrájának és ismereteinek magyarországi terjesztése. Ezzel a célunkkal összhangban 2025-ben ismét meghirdetjük a „Az év információbiztonsági tartalom előállítója - 2025” pályázatot.

8 tipp a félelemkeltő csalások elleni védelemhez

A félelem hatékony fegyver, és a hackerek tudják, hogyan győzzék meg az embereket, hogy azonnali és meggondolatlan lépéseket tegyenek.

hirdetés
Közösség